Dagmar Kožinová

Lektorka, koučka, mentorka.

Po gymnáziu jsem místo slibné kariéry v bance šla na mateřskou se svoji starší dcerou Adélkou. Žila jsem s ní dva roky v USA, kde jsem uklízela fitcentrum a hlídala děti. Po návratu jsem prožila svůj první velký rozchod, rozvod. 

Začala jsem pracovat v cestovní kanceláři. Zamilovala jsem se do cestování, získala cenné manažerské zkušenosti, měla báječný tým. Přestože mě práce bavila, věděla jsem, že je čas na změnu a je dobré se otevřít něčemu novému. Skončila jsem a přijala práci oblastní ředitelky v pojišťovně.

Z pojišťovny jsem nastoupila na mateřskou dovolenou. S přítelem jsme spolu byli již několik let, postavili společně dům a pak se nám narodila dcerka Elenka. Během mateřské jsem příležitostně vedla semináře.

Školila jsem i v KM Betě, kde jsem nakonec zakotvila jako obchodní ředitelka. Po krásných 4 letech jsem na vlastní žádost pracovní poměr ukončila. Opět jsem věděla, že můj čas dozrál a potřebovala jsem jiný druh spolupráce. Následující 3 roky jsem spolupracovala se svobodnou firmou SmartSelling a.s.

Mimo to jsem se po 15ti letech rozešla s otcem mé druhé dcery. Rozchod to byl velmi bolestivý. Odešla jsem, přestože jsem milovala. Bylo to velmi intenzivní a zničující. Nakonec jsem prošla rozchodovým rituálem, který mně velmi pomohl.

Tento rozchod ve mně vyvolal řadu otázek. Proč spolu lidé setrvávají a nejsou spolu šťastní? Proč se k sobě neustále vrací? Proč to celé tak bolí? A jak to co nejlépe zvládnout? Víc jsem se ponořila do studia. Mimo studia ekonomie, jsem v roce 2018 dokončila studium psychologie. Tématem mé závěrečné práce byl Vliv rozchodu na životní spokojenost.

Mimo rozchodů a konců mě baví témata z oblasti pozitivní psychologie, konkrétně pozitivní inteligence. Taky jsem absolvovala studium Biodanzy ve Vídni, neuvěřitelné množství seberozvojových kurzů, výcvik v rituálech, koučinkový program Femina Fusion a koučinkový výcvik. 

V roce 2014 jsem vytvořila projekt, který pomáhá ženám přijmout sebe, lépe a spokojeně žít, více v souladu se svým tělem. A nejen to. Díky svým vlastním zkušenostem pomocí projektu mujrozchod.cz pomáhám lidem po rozchodu toto náročné období lépe zvládnout. 

Ve svém volném čase miluji čas se svými dětmi a vnučkou Viktorii. Mimo to s radostí pečuji o svůj dům, zvířata a mám ráda čas v přírodě. Věřím, že člověk může být dlouhodobě spokojený, jen když má život v rovnováze.

A s tím mi pomáhá i cestování, které zůstalo mou velkou vášní. Proto vedu semináře na Bali, Srí Lance a klienty koučují na netradičních místech, nejen v ČR, ale třeba i v New Yorku.

V současné době jsem lektorkou, koučkou a mentorkou.

Pomáhám klientům se na jejich příběh podívat z jiného pohledu. Líbí se mi podporovat druhé na jejich životních křižovatkách a vedu je, aby hlavně našly cestu k sobě a radost v životě. Když cestu nevidí, společně ji můžeme najít.

Podporovat vás můžu během rozchodu, pracovního konce nebo na jiné životní křižovatce. Každý z nás totiž někdy prožije období, kdy se mu nedaří a podporu potřebuje.

Možná řešíte, jestli už je vhodný čas pro konec nebo nemůžete bývalého pustit z hlavy. Pořád se vám vše vrací. Nebo se neustále cyklíte v opakujících se vztazích? I to je dobrý důvod pro to se sejít. 

Věřím, že všechny těžkosti jsou zároveň příležitostí k růstu. Na každém konci je tak nový začátek, který můžeme společně objevit. A s tím vám ráda pomohu.

Stáhněte si ebook zdarma

Jak udělat konečné rozhodnutí

Dopřejte si změnit svůj život a mít harmonické vztahy, zejména se svými nejbližšími. Ebook je určen pro všechny, kteří se stále rozchází a nemůžou udělat konečné rozhodnutí.